Posts Categorized: טיולים בישראל 2017

מיני ישראל

פארק המיניאטורות מיני ישראל מיני ישראל בפארק "מיני ישראל" בלטרון מוצגים מאות מודלים שהם תעתיק מדויק להפליא של אתרים, מבנים ונופים מרחבי הארץ, והכל בקנה-מידה של 1:25. כלומר, כל מטר במציאות הוא 4 ס"מ במודל, ממש מיני ישראל למודלים המוצגים במיני ישראל חשיבות ארכיטקטונית, היסטורית, ארכיאולוגית, דתית וחברתית, והם טובלים בצמחיה ננסית עשירה, ובינותם שוכנות… Read more »

מבצר יחיעם

היסטוריית המבצר מבצר יחיעם גן לאומי מבצר יחיעם שרידי מבצר גדול ומרשים בתחומי קיבוץ יחיעם. מבצר יחיעם שוכן בחלקה המרכזי של שלוחת גת אשר, בין נחל געתון מצפון ונחל יחיעם מדרום. שמה הערבי של המצודה ג'דין משמר את השם הצלבני מימי הביניים- ג'ודין, עם זאת כפי שקורה לא אחת בגלגולי שמות, ניתן לפרשו גם במשמעותו… Read more »

סיור ביד ושם

על המוזיאון סיור ביד ושם המכלול המוזיאוני החדש ב יד ושם כולל את המוזיאון לתולדות השואה ובו היכל השמות החדש, את המוזיאון לאמנות השואה ואת הביתן לתערוכות. חנוכת מוזיאון יד ושם החדש מהווה את נקודת השיא בתכנית הפיתוח הרב שנתית של יד ושם. הקמתו ארכה כ- 10 שנים, ושולבו בו מיטב המומחים והמשאבים ומגוון אמצעי… Read more »

טיולי צפרות בעמק החולה

על הציפורים והטיול טיולי צפרות בעמק החולה טיולי צפרות בעמק החולה הידעת כי שליש מכלל העופות בעולם ומחצית מכלל מיני העופות באירופה נודדים פעמיים בשנה? המראה של להקות ענק של ציפורים נודדות בשמי הערב הינו מראה מרהיב עין. אם לא ראית, זה הזמן! בישראל הנמצאת בצומת של שלוש יבשות ( אסיה, אירופה ואפריקה), מתחוללת אחת… Read more »

צימרים באמירים

על הצימרים צימרים באמירים חלק חשוב בטיול, הוא מקום הלינה. מקומות קטנים ללינה ואירוח, צימרים, בקתות נופש ואכסניות נעימות לבלות בהם את הלילות בטיול. אירוח לזוגות, ואירוח למשפחות, צימרים ובקתות אירוח לכל משפחה או זוג, צימרים רומנטיים בצפון,

ביו-תור בקיבוץ שדה אליהו- תיירות ירוקה

על הקיבוץ ביו-תור בקיבוץ שדה אליהו- תיירות ירוקה שדה אליהו קיבוץ דתי הוקם בשנת 1939 במסגרת יישובי "חומה ומגדל". קיבוץ שדה אליהו שוכן בעמק בית שאן בין הרי הגלבוע להרי הגלעד. בין מעיינות רבים. בשדה אליהו- כ- 120 משפחות המנהלות חיי חברה, תרבות וכלכלה באורח שיתופי וברוח הקיבוץ הדתי. קיבוץ שדה אליהו מתבסס בעיקר על… Read more »

צימרים לתיירים

צימרים לתיירים צימרים לתיירים רוב התיירים המגיעים לארץ נופשים בבתי מלון. זאת עובדה . תייר המגיע לארץ לטיול ולא לנופש, בדרך כלל לא מתלבט היכן לישון מכיוון שבדרך כלל הוא מגיע בטיול מאורגן. וסוכן הנסיעות מחליט עבורו היכן ללון בהתאם לתכנית הטיול ועלויות הלינה למרות שלינה בצימרים בארץ יכולה להיות חוויה טובה עבור תייר המגיע… Read more »

בתי קפה ומסעדות מומלצות בישראל

המסעדות בישראל בתי קפה ומסעדות מומלצות מסעדות ובתי קפה הינם חלק בלתי נפרד מהטיול. לשבת במסעדה במושבה הגרמנית בחיפה, בבית קפה ברחוב הראשונים בזכרון יעקב, ואפילו מסעדה מיוחדת הנמצאת במקום שהדרך אליו מפוקפקת ונמצאת במקום חבוי. בכל מקום שנטייל נמצא מסעדות מפורסמות יותר ועד מסעדות ביתיות מצויינות ולא מוכרות בחלק זה נמליץ לכם המטיילים על… Read more »

טיולים בעקבות סופרים

טיולים בעקבות סיפורים טיולים בעקבות סופרים נופיה המגוונים של הארץ היו תמיד בסיס ליצירות ספרותיות ואמנותיות. ירושלים, תל אביב וחיפה, הנגב והגליל, כנרת ודגניה, היו ועדיין הינם נוף חייהם של סופרים ומשוררים, ציירים ואמנים. אלה אשר חיו ופעלו, התאהבו וחלמו, בגדו ומעל הכל יצרו. המשוררות לאה גולדברג, אלזה לסקר – שילר ורחל. הסופרים ש"י עגנון,… Read more »

טיול יפן בישראל עם עדי שמן מורת דרך

עדי שמן בטיול יפן בישראל יום יפן עם עדי שמן – יפניצ'י במהלך מרבית ההיסטוריה שלה יפן היתה מבודדת, גיאוגרפית ופוליטית, מהעולם המערבי. גם כשכבר נחשפה אליו בחרה לסגור עצמה בפניו למשך 250 שנה. בזמן הזה פיתחה יפן מנהגים, נורמות חברתיות וסדרים ייחודיים לה. אלה הם היסודות עליהם יפן של היום מושתתת. בטיולינו נתגלגל אחורה… Read more »

טיול בבני ברק

פרטים על הסיור טיול בבני ברק טיול בבני- ברק- מסע לעולם אחר יפעת אביצדק – קלפה נולדתי בבני- ברק, אבל תמיד כששאלו אותי מהיכן אני הייתי עונה "הבית האחרון של בני- ברק", כאילו בתשובה זו אהיה מזוהה יותר עם רמת- גן. את המסע לבני- ברק יצרתי לפני כמה שנים, הוא מתבסס על חוויות הילדות שלי,… Read more »

טיול בתל אביב יפו ועוד

טיולים בישראל טיול בתל אביב יפו ועוד בהדרכת יפעת אביצדק קלפה בסיס שני הסיורים הראשונים, הוא הסיפורים שמאחורי השירים. כל אחד מהקהל מקבל שירון, ובמהלך הטיול, השירים הרלבנטים מושמעים כל אחד במקום המתאים. טיול ביפו – יפו של השירים "אין כמו יפו בלילות.." וגם בימים.. נהיה בנמל שקלט את טיטינה ואפרים, וגם את צ'צקס (עגנון),… Read more »

טיולי מסתורין וסודות בירושלים

ירושלים של חוקרים טיולי מסתורין וסודות בירושלים בצילם של העצים בבית-הקברות הפרוטסטנטי השליו בהר ציון ישנו קבר אחד, צנוע ופשוט, ועליו מתואר הירוגליף של סמל החיים המצרי. איש לא היה חושב שזהו קברו של סר פלינדרס פיטרי, אבי הארכיאולוגיה המודרנית! סודותיה של ירושלים שזורים בסיפורי החיים של שלל החוקרים, ההרפתקנים ומיני התמהונים שהעיר משכה אותם… Read more »

טיולי יין ויקבים

טיולי יין טיולי יין ויקבים מורי הדרך אשר מתמחים בטיולי יין וגורמה ישמחו לתפור עבורכם או לאורחים שלכם טיול יין בכל מקום בארץ, מפגש בלתי אמצעי עם בעלי יקבים קטנים אשר ישמחו לארח אתכם ואת החשובים לכם

טיול בתל אביב יפו – שוטרים וגנבים

ממה הסיור מורכב "נהיה מדינה ככל המדינות רק אחרי שיהיו לנו גנב עברי וזונה עבריה". ח.נ. ביאליק "הצבא הוא בטחון המדינה, המשטרה – כבודה". דוד בן גוריון (טקס הקמת משטרה עברית בארץ ישראל). טיול בתל אביב – "שוטרים מספרים על שוטרים וגנבים" שלום וברוכים הבאים לטיול במנהרת הזמן של השוטרים והגנבים בתל אביב יפו סיור… Read more »

גיבוש עובדים מיוחד במינו

?הגיבוש- מה זה גיבוש והשרדות, עבודת צוות חלוצית כמו בימים ההם חברת התיירות הטריפ הצפוני השוכנת במושב בית הלל היפיפה שבגליל העליון הפיקה יום פעילות מדהים ומלא במשימות צבעוניות ומלאות הומר הנקרא "השורד החלוצי הראשון" זהו יום השרדות חוויתי מיוחד ומקורי העוסק בחלוצים אשר הגיעו לפני שנים רבות למושב בית הלל והקימו חקלאות משגשגת, רפתות… Read more »

סיור חנוכיות בבני ברק

תחילת הדלקת החנוכיות בבני ברק "מעט מהאור דוחה הרבה מהחושך" חנוכה חג האורים ומצוות פרסום הנס או בלשון המהדרים "פרסומי ניסא" היא בעצם הדלקת נרות חנוכה . ריכוז של מקיימי מצוות המקפדים על קלה כבחמורה נמצא בעיר בני ברק עיר שהוקמה כמושבה חקלאית דתית והפכה לעיר חרדית וצופפת אוכלוסין בעיר הזאת בה גדלתי נטייל בשכונות… Read more »

טיול חנוכיות

טיול חנוכיות בירושלים "הנרות הללו אנו מדליקים, הנרות הללו" על הנסים ועל הנפלאות ועל התשועות ,ועל המלחמות שעשית לאבותינו בימים ההם .בזמן הזה" איו מדליקין נרות חנוכה קודם שתשקע החמה אלא עם שקיעתה, לא מאחרין ולא מקדימין….מדליק והולך עד שתכלה רגל מן השוק. מי שלא חווה טיול חנוכיות בירושלים העתיקה, לא חווה את חג החנוכה… Read more »

טיולי סליחות בישראל

פיוטים פיוט סליחות בן אדם / מחבר לא ידוע בן אדם, מה לך נרדם קום קרא בתחנונים שפוך שיחה, דרוש סליחה מאדון האדונים רחץ וטהר, ואל תאחר בטרם ימים פונים ומהרה, רוץ לעזרה לפני שוכן מעונים ומפשע וגם רשע ברח ופחד מאסונים אנא שעה שמך יודעי ישראל נאמנים לך ה' הצדקה ולנו בושת פנים עמוד… Read more »

המרכז הישראלי לתיירות אופניים

טיולי אופנים בניחוח אישי טיול אופנים בתל אביב המרכז הישראלי לתיירות אופניים הוקם ע"י קבוצה של חברים, רוכבי אופניים מנוסים ויזמים עסקיים, שהגיעו לנקודה בה הניסיון, הידע, והאהבה לאופניים ולעיר תל אביב, מצאו מקומם בחלום משותף. שילוב הכוחות מרכיב נוסחה מנצחת המשלבת ערכים של יצירתיות, חדשנות ופעילות פנאי ירוקה, עם האהבה לעיר תל אביב ולרכיבה…. Read more »